Tanem nakliyat 1990 yılı itibariyle Pendik ilçesinde aktif olarak taşımacılık sektörüne atılan evden eve nakliyat ve depolama şirketidir. Kurulduğunda çok az sayıda çalışan ve nakliye aracıyla hizmet verirken günümüzde sunmuş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde bu sayıyı arttırmıştır. Beraberinde gelişen teknolojiye de ayak uydurarak sermayesini önemli ölçüde büyütmeyi başarabilmiştir.

Tanem evden eve nakliyat kurumsal kimliği ile şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık hizmetlerinde rakiplerine ve tüm müşterilerine fazlasıyla güven vermektedir. Şuan itibariyle Türkiye’nin en kaliteli hizmet sunan nakliye şirketleri arasında yerini almıştır. Kaliteli hizmetler vermekten hiçbir zaman taviz vermeyen Tanem nakliye ekipleri bu konuda oldukça titiz davranmaktadır.

Evden eve nakliyat, eşya depolama, şehirler arası nakliye, parça eşya taşıma, parsiyel taşıma, kurum taşıma, çelik kasa ve piyano taşıma ve asansörlü nakliyat hizmetlerini müşterileriyle makul fiyatlarla buluşturan fedayioğlu taşımacılık şirketi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Eğer evinizi taşımak istiyorsanız veya şirketin sunduğu herhangi bir nakliye hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz

Tanem evden eve şirketi İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde taşıma ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler uygun fiyatlı olup ayrıca sigortalı ve garantilidir. Her ay belirli günlerde uygulanan kampanyalarla evinizi daha uygun fiyatlarla taşıtabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek indirim günlerini takip etmelisiniz.