tanem eşya depolama

Tanem nakliyat eşya depolama hizmetlerine yoğun talep nedeni ile nispeten erken başlamıştır. Müşterilerinden gelen yoğun istekler ve ricalar üzerine bünyesine birçok depolama tesisi katarak hizmet vermeye başlamıştır. Depolama konusunda da oldukça titiz davranan tanem eşya depolama şirketi bu alanda devrim niteliğinde yeniliklere imza atmıştır. Tüm depolama tesislerine 7/24 güvenlik sistemleri entegre ederek eşyaların güvenliği konusunda büyük bir adım atmıştır. Ayrıca depolama alanları rutin olarak ta dezenfekte edilmektedir.

Tanem nakliyat birçok alanda depolama hizmeti sunmaktadır. Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, özel eşya depolama, kurum eşyası depolama, antika eşya depolama ve parça eşya depolama gibi hizmetler vermektedir.

Eşya depolama Fiyatları

Tanem eşya depolama fiyatları eşyaların kapladığı hacme göre belirlenmektedir. minimum aylık depolama ücreti 200 tl iken bu fiyat eşya miktarı arttıkça yukarı yönlü bir değişim göstermektedir. Eşya depolama fiyatları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Ek bilgi olarak İstanbul içi Anadolu Yakasında verilen hizmetlerde mesafenin önemi yoktur.

Tanem depolama alanları zemin üstü olup rutubet almamaktadır. Depolamaya özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak eşyalar tozlanmadan ve hasar görmeden muhafaza edilmektedir.